Sambuca Extra

Added on
05.12.2010 18:52
Edited on
06.12.2010 09:33
Manufacturer
Country
Italy Italy
Quantity
1
  Своєю появою самбука зобов'язана необережності одного італійського селянина. Він краще за всіх в окрузі готував анісову настоянку, за нею навіть приїжджали з сусідніх провінцій. Але одного разу квіти та ягоди чорної бузини (в Італії її називають самбука), які він збирався висушити, випадково потрапили в глек (спец глек) з настойкою. Мужик засмутився, але зіпсований продукт виливати не став, а поставив глечик в куточок, і забув про нього. А коли на весіллі його доньки всім не вистачило анісової настоянки, він про нього згадав. І, злегка зіпсована випивка пішла в хід, гості знайшли її смак дуже вишуканим. Згодом напій отримав назву «Самбука», а до старих інгредієнтам додалася карамель.

В кінці п'ятдесятих років ХХ століття відбулося маленьке диво. Про такі чудеса люблять писати в підручниках з реклами. Для залучення уваги споживачів, Анджело Молінарі вирішив продемонструвати який-небудь незвичайний спосіб подачі самбуки. І ось, в напій із вмістом 42% алкоголю додали три кавових зерна і підпалили! З тих пір почалася всесвітня популярність напою. Сьогодні Molinari — кращий виробник самбуки у світі, і вони не збираються зупинятися на досягнутих результатах. Завдяки роботі Анжело Молінарі в 1945р. в італійському містечку Чівітавечія була народжена торгова марка Sambuca Molinari. А в 1959р. в Чівітавечія була відкрита перша фабрика, а в1964г .- друга. У 2000р. виробники відомої самбуки відсвяткували 55-у річницю заснування компанії.

Лікер Sambuca Молінарі і зараз домінує на ринку самбуки (72% роздрібної торгівлі і 65% продажу нарозлів). Ринок самбуки в Італії вже явно насичений (два мільйони пляшок на рік). Напій вважається гарним діджестівом, але визнаний непридатним для коктейлів з-за яскраво-вираженого анісового смаку. Незастосування в коктейлях обмежило виробництво самбуки, але зате зробило її нецікавою для піратів і підробників. Тому, купуючи самбуку, ви можете бути впевнені в його справжності.  
Comments (0)

No comments yet

Only authorized users can post comments. Please login or register.