Finsbury

Added on
07.12.2010 08:35
Edited on
08.12.2010 09:48
Manufacturer
The Finsbury Distillery Co. LTD
Country
United Kingdom United Kingdom
Quantity
1
  Довга та нескінченна історія джину почалася в далекому 1550 році, коли, бажаючи отримати чудодійний засіб для лікування ниркових захворювань, голландський аптекар і професор медицини Лейденського університету Сільвіус Де Ла Бое (Франциск Сільвіус) вперше дистилював ялівцеві ягоди з чистим спиртом. Будучи, по суті, звичайним недорогим сечогінним засобом, отримані ліки виявились настільки приємними на смак, що в короткі терміни завоювали серця голландців не стільки як цілющий настій, скільки в якості улюбленої «холодної, як метал» випивки.

Свою назву напій одержав від старофранцузької назви ялівцю genievre, згодом перетворилася в genava і скороченого до gin в англійському варіанті. Вирішальну роль в історії джину зіграли наступні смутні часи — тридцятилітня війна (1618-1648 рр.), в якій королівство Нідерланди виступило союзником з Англією. Саме тоді підбадьорливий із зігріваючими властивостями ялівця настій відкрили для себе англійські солдати, які помітили, що після вживання його перед боєм вони практично не відчували страху.За такі настільки цінні якості, ліки отримали цілком заслужене прізвисько «голландська доблесть» і вже після декількох років було з честю доставлено в Англію.

Найбільшими та існуючими понині винокурнями джину були Finsbury (1740), фірма Олександра Гордона (1769), Tanqueray (1830). Не завжди солідний термін існування дістілерії визначає якість напою, однак джин під маркою «Фінсбері» саме такий. Ця найстаріша серед прямих конкурентів марка джину є одним з лідерів на алкогольному ринку. Виготовлений за старовинним рецептом, він — справжня гордість Лондона. Виробництво Finsbury, засноване Джозефом Бішопом, і виробляє джин традиційним способом, з використанням 10 інгредієнтів, головні з яких — ялівцеві ягоди, коріандр, лимонні й апельсинові шкірки. Точний старовинний рецепт, звичайно, ретельно охороняється і передається з покоління в покоління родини Бішоп. Саме тому за більш ніж 200 років Finsbury London Dry Gin зберіг свій характер і смак.  
Comments (0)

No comments yet

Only authorized users can post comments. Please login or register.